Üretim

Sürmeli Triko, hammadde araştırılmasından konsept tasarımına, sanatsal ve teknik tasarımdan, koleksiyonların oluşturulmasına kadar, geniş bir yelpazede ürün sunarken tüm imalatın üretim sistemleri hakkında da geniş bir bilgiye sahiptir.

Yüksek teknolojiyi araştırma ve geliştirme konusundaki çaba sarf ediyor ve bize çeşitli ipliklerle çalışmayı ve yüksek kalite mal üretmemizi sağlayan son teknoloji Japon kesim makineleri ile çalışıyoruz.

Sürmeli Triko, 4000 metrekarelik üretim alanı 110 çalışanı ile yılda 250.000 kaliteli ürün gaminda yeralan üretim kapasitesine sahiptir.

Sürmeli Triko üretim biriminin her alanında daha etkin bir üretim anlayışını sürekli kılmak için Süreç gelişimine, Personelin eğitimine önem vermektedir.

Makine Parkurumuz, Shıma elektronik örgü makineleri: 18gg, 16gg, 14gg, 12gg, 10gg, 8gg, 7gg, 5gg, 3gg.

Tüm modern son teknoloji makine ekipmanlarımızla verdiğimiz servisler üretimler bize uygun fiyatlı üretim yapabilme fırsatını vermektedir.

Türkiye’de rekabetçi fiyatlarla hammadde üretilirken , aynı zamanda diğer ülkelerden de hammadde ithalatı yapılmaktadır.

Tüm bu sebepler için, bir çok uluslararası müşteri, ürünlerinde mükemmel kalite ve rekabetçi fiyatlarla üretim için Türkiye’ye güvenmektedir.

SEVKİYAT: Lojistik stratejilerimiz sevkiyat planı özelleştirilmiş ve çok yönlü bir anlayışı temsil ederek müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti amaçlar. Kullandığımız yükleme şekilleri, müşterilerimizin isteğine göre EXW, FCA, CPT, CIP, DAT, DAP, DDP, FAS, FOB, CFR, CIF’dir.